Rada programowa

Beata Krudkopad-Szaturska

Założycielka fundacji, Członek Zarządu i szefowa Rady Programowej Europejskiego Centrum Zapobiegania Wypaleniu Zawodowemu, Założycielka Akademii Rozwoju „ABSOLWENT”. Wykładowca, trener, coach relacji. 

Absolwentka wydziałów pedagogicznego i psychologicznego UW oraz Podyplomowego Studium Zarządzania w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.  

Nauczyciel akademicki:

  1. na Wydziale Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego.
  2. w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP
  3. w Wyższej Szkole „Edukacja w sporcie”
  4. autorka programu Studiów Podyplomowych i wykładowca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Mediatorka wpisana na listę mediatorów przy Sądzie Najwyższym w Warszawie. 

Założycielka fundacji EUROPEJSKIE CENTRUM ZAPOBIEGANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU.

Właścicielka Akademii Rozwoju ABSOLWENT

Ekspert w dziedzinie motywacji, komunikacji interpersonalnej i wystąpień publicznych oraz kreatywności, obrony przed psychomanipulacjami i agresją. Specjalizuje się w  wydobywaniu potencjałów i talentów. (projektowanie indywidualnej ścieżki rozwoju poprzez pracę coachingową).

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz budowaniu i zarządzaniu strukturami  sprzedaży. 

Kariera korporacyjna od przedstawiciela handlowego poprzez kierownika zespołu po dyrektora agencji i regionalnego dyrektora sprzedaży (współpraca z blisko 1000 osobową  rozproszoną siecią sprzedaży)  co w połączeniu z wiedzą teoretyczną gwarantuje wysokiej jakości szkolenia i warsztaty biznesowe, koncentrujące się na skutecznej  sprzedaży i zarządzaniu –  rekrutacji, selekcji, motywacji pracowników, budowaniu zespołów, osiąganiu założonych wyników sprzedażowych, itp. 

Od wielu lat prowadzi szkolenia dla biznesu oraz Naczelnej Izby Lekarskiej.

Współautorka i wykonawca projektu „Młody Lekarz” – projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ( POKL – Poddziałanie Operacyjne Kapitał Ludzki)

Współautorka podręcznika dla lekarzy „Podstawy umiejętności komunikacyjnych oraz wybrane zagadnienia funkcjonowania systemu ochrony zdrowia”. 

Autorka i wykonawca programu coachingowego dla lekarzy prowadzonego przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie. 

Autorka i realizatorka programu wydobywania i rozwoju  talentów „STACJA PROGRESS”. 

Założycielka KLUBU PRZEDSIĘBIORCÓW w WARTA TUnŻ S.A.

Pomysłodawczyni i realizatorka programu AMBASADORÓW MARKI w WARTA TUnŻ S.A.

MIŁOŚNICZKA PRZYGÓD I PODRÓŻY.

Czas wolny spędza na doskonaleniu umiejętności gry na pianinie i saksofonie. 

Liczne publikacje i wystąpienia w radio i tv.

Anna Daria Nowicka

socjolog, trener, coach, doradca zawodowy

Od ponad 10 lat zajmuję się  coachingiem  (m.in. coaching kariery i life coaching ) oraz doradztwem zawodowym. Posiadam także uprawnienia coacha kryzysowego i finansowego. Od  2001 r.  prowadzę szkolenia grupowe indywidualne  (m.in. z asertywności, komunikacji, budowania relacji, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i mobbingowi, radzenia sobie ze stresem).

Moją pasją jest wspieranie ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki oraz rozwijaniu talentów przy jednoczesnym zachowaniu równowagi między życiem osobistym i zawodowym. Duży nacisk kładę na psychoedukację, budowanie zdrowych relacji oraz poczucia własnej wartości.

Moja wiedza socjologiczna i psychologiczna oraz praktyczne doświadczenie trenerskie i biznesowe sprawiają, że klienci otrzymują ode mnie wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów i realizacji założonych celów.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Pracowałam zarówno po stronie korporacji oraz MŚP, jak i w agencjach rekrutacyjno – doradczych. Przeprowadzałam także konsulting w firmach, podczas którego m.in. analizowałam kompetencje pracowników, ich możliwości rozwoju i dopasowania do kultury organizacyjnej oraz do wymagań stanowiska pracy, a także doradzałam w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (zwłaszcza rekrutacji, motywowania oraz strategii szkoleniowej). Przez 1,5 roku byłam konsultantem i trenerem w projekcie doradczym dla firm „Instrument Szybkiego Reagowania” nadzorowanym przez PARP.

Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. Opublikowałam ponad 190 artykułów dot. HR, coachingu, rozwoju osobistego i CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu). Wykładałam na wyższych uczelniach. Prowadzę kanał na YouTube Twoja Kariera i Psyche.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej.

Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z Gospodarki Społecznej, szkolenie Certyfikowany Asesor metody Assessment/Development Center na Akademii Leona Koźmińskiego, Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi, certyfikowany kurs trenerski w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie, kurs Doradztwa Zawodowego oraz liczne szkolenia z coachingu, HR i psychologii.

www.twoja-kariera.com.pl

www.twoja-psyche.pl

Magda Pietkiewicz

Prezes Zarządu, Zmotywowani.pl

Od ponad 25 lat zbiera doświadczenie i umiejętności w biznesie tworząc innowacyjne projekty we współpracy z największymi międzynarodowymi i lokalnymi markami. Wspiera firmy w budowaniu kultury opartej na zaangażowaniu pracowników.

Współwłaścicielka firmy Zmotywowani.pl, firmy z ponad 10-letnim doświadczeniem w konsultingu HR – której częścią jest Enpulse – platforma badająca puls zaangażowania pracowników.

Dzięki Enpulse, zidentyfikujesz obszary wymagające poprawy, opracujesz strategię HR i zweryfikujesz efektywność działań, porównując dane wewnętrznie i zewnętrznie. Badanie zaangażowania działa w pełni zdalnie, bez konieczności instalacji oprogramowania.

Ekspert: Research Executive Agency (REA), Executive Agency for Small & Medium-sized Enterprises (EASME) oraz Consumers, Health, Agriculture and Food Executive Agency (CHAFEA).

Prelegent podczas HRTechSummit 2020, 2021 i 2022, CEO Executive Summit 2022, HR Kadry, W dobrym miejscu-strategicznie o odporności psychicznej, Employer Journey 2024.  Autorka raportu: Zaangażowanie 2021, 2022, 2023, Czy czujesz się doceniany?.

Z wykształcenia Inżynier Ochrony Środowiska oraz absolwentka studiów MBA z zakresu zarządzania biznesem na Oxford Brookes University. Poza aktywnościami biznesowymi wspiera działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Prywatnie mama, żona oraz wielka entuzjastka tenisa.

Janusz Dobkowski

Ekspert w dziedzinie informatyki i telekomunikacji

Ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie jak również uzyskał tytuł magistra informatyki w zakresie bezpieczeństwa informacji IT. 

Pan Dobkowski ma ponad 35-letnie doświadczenie w technologii ICT, głównie w sektorze publicznym, świadcząc usługi doradcze w zakresie projektowania/wdrażania technologii informatycznych/telekomunikacyjnych dla dużych organizacji na szczeblu krajowym o złożonej strukturze regionalnej. Z powodzeniem zapewnił wiedzę specjalistyczną w zakresie digitalizacji i opracowywania modeli e-government w kilku projektach w Europie, Afryce i Azji.

Jednym z jego głównych osiągnięć było zaprojektowanie Systemu Zarządzania Sprawami dla Sądownictwa Malawi i Prokuratury Publicznej – systemu opartego na portalu, który stanowi pionierskie narzędzie e-government, kompleksowo automatyzujące zarządzanie wszystkimi sprawami sądowymi i zapewniające niezbędną interoperacyjność w celu ułatwienia terminowego przekazywania informacji sądowych prokuratorom (G2G) i ułatwiania komunikacji z opinią publiczną (G2C). Międzynarodowe doświadczenie pana Dobkowskiego obejmuje również tematykę rynku pracy i kształcenia zawodowego. Wśród głównych projektow w tym zakresie wymienić można opracowanie specyfikacji wymagań dla bazy danych Systemu Informacji o Rynku Pracy dla Służb Zatrudnienia w Bośni i Hercegowinie, przygotowanie szczegółowego projektu wspólnej bazy danych i definicji wymagań dotyczących bazy danych dla macedońskiego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, jak również sformułowanie wymagań systemowych i specyfikacji funkcjonalnej dla Systemu Informacji o Zarządzaniu Kształceniem Zawodowym w Albanii.

Pan Dobkowski przedstawił również liczne rekomendacje dotyczące projektowania i wdrażania usług elektronicznych oferowanych przez administrację publiczną obywatelom (modele G2C), przedsiębiorstwom (modele G2B) i między organami rządowymi (G2G). 

Posiada bogate doświadczenie w nadzorze i kierowaniu zespołami projektowymi – ponad 15 lat – zdobyte z perspektywy kierownika działu informatyki instytucji publicznej, kierownika projektu w projektach finansowanych ze środków UE oraz kierownika zespołu w projektach finansowanych ze środków UE. W trakcie swojej kariery zawodowej pan Dobkowski wielokrotnie dowiódł, że jest naturalnym liderem, potrafiącym uzyskać efekt synergii wynikający z połączenia umiejętności i wiedzy współpracowników, a także skutecznie motywować ludzi/zespoły, którymi zarządza.